pełnomocnik zarządu ds. zapewnienia jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Kalisza, wielkopolskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41358
Praca stała
Lokalizacja: okolice Kalisza

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie procesem wdrażania, doskonalenia  i certyfikacji systemów zapewnienia jakości
  • nadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zarządzania jakością
  • koordynowanie procesów opracowywania, wdrażania i wykonania procedur kryzysowych
  • odpowiedzialność za system wewnętrznych audytów jakości oraz audytów dostawców i kooperantów
  • prowadzenie audytów systemu jakości i bezpieczeństwa żywności (ISO, IFS, BRC, HACCP)
  • organizacja i wsparcie procesu rozpatrywania reklamacji klientów i reklamacji wewnętrznych
  • kreowanie polityki jakości i bezpieczeństwa produktów zgodnie z interesem firmy, oczekiwaniami klientów i zgodnością z aktualnymi przepisami prawnymi;
  • koordynacja i ujednolicanie pracy działów Zapewnienia Jakości w poszczególnych zakładach
  • przygotowywanie szkoleń okresowych dla pracowników produkcji
  • kształtowanie wizerunku bezpiecznej firmy w kontaktach ze stowarzyszeniami, prasą, mediami

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, towaroznawstwo, chemia, mikrobiologia lub zarządzanie jakością)
  • doświadczenie w obszarze zarządzania obszarem zapewnienia jakości, w tym w zakresie wdrażania systemów jakości
  • znajomość procesów zachodzących w branży spożywczej
  • umiejętność samodzielnej pracy, analitycznego myślenia, pracy pod presją
  • umiejętność zarządzania rozproszonym zespołem
  • mile widziany certyfikat audytora wiodącego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferta:
  • umowa o pracę
  • szkolenia wewnętrzne
  • premia projektowa
  • dodatek relokacyjny
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)