Opis stanowiska pracy

Firma Masłowscy Development Autoryzowane Punkty Sprzedaży Cyfrowy Polsat poszukuje pracownika na stanowisko PEŁNOMOCNIKA HANDLOWEGO. Praca stacjonarna w Punktach Sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta.

Jesteśmy jedną z największych sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu na śląsku. Posiadamy Punkty Sprzedaży w Katowicach, Mysłowicach oraz Sosnowcu. Oferujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji oraz atrakcyjny system premiowy, którym doceniamy zaangażowanych pracowników. Na okresie próbnym pierwszy miesiąc umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.

Szkolenie wdrożeniowe - minimum 10 dni.

Do zadań Pełnomocnika Handlowego należą:

- sprzedaż telewizji, internetu Cyfrowego Polsatu oraz usług telefonicznych PLUS, PLUSBANK
- bieżące przyswajanie ofert, weryfikowane przez testy wewnętrzne
- stosowanie procedur oraz standardów sprzedaży określonych przez Cyfrowy Polsat
- dbałość o wizerunek firmy oraz stoiska
- przechodzenie obowiązkowych szkoleń

Przedział wynagrodzenia po okresie próbnym: 1500,00 zł - 4000,00 zł / Miesięczny (Brutto). Atrakcyjny system premiowy, realne cele.

Wymagania:

- komunikatywność, umiejętność pracy z klientem indywidualny i biznesowym,
- zdolność szybkiego uczenia się,
- znajomość obsługi komputera, zdolność uczenia się systemów sprzedażowych,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
-mile widziana dyspozycyjność oraz mobilność

Prezentacja firmy

Firma Masłowscy Development jest jedną z największych sieci sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
2 systemy premiowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi