Pełnomocnik ds. Budowlano-Remontowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.

W związku z planami rozbudowy i rozwoju dla naszego klienta, dużefo przedsiębiorstwa z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pełnomocnik ds. Budowlano-RemontowychMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • kompleksowe kierowanie długofalowym projektem modernizacji obiektów firmy,
  • współpraca z projektantami, wykonawcami, inspektorami oraz innym instytucjami na poszczególnych etapach procesu remontowego,
  • bieżący nadzór nad jakością i terminowością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami,
  • poszukiwanie rozwiązań optymalizujących koszty eksploatacji obiektów budowlanych,współpraca z Zarządem w tematach budowlano-remontowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane budowlane lub architektoniczne,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • posiadanie uprawnień budowlanych,
  • znajomość nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie,
  • umiejętności sporządzania i sprawdzania kosztorysów,
  • umiejętność sporządzania harmonogramów prac,
  • mile widziana wiedza w zakresie projektowania i organizacji przestrzeni biurowych oraz zieleni.

Nasz klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, w tym szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe związane z wykonywanymi obowiązkami oraz szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.