Pełnomocnik do spraw systemów jakości ISO 9001:2008

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego Klienta z terenu Częstochowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PEŁNOMOCNIK DO SPRAW SYSTEMÓW JAKOŚCI ISO 9001:2008

OPIS STANOWISKA:

wdrażanie systemów jakości w firmie produkcyjnej ( ISO9001:2008)
zarządzanie dokumentacja jakościową
planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie przeglądów zarządzania
szkolenia pracowników
zarządzanie systemem jakości firmy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość norm, standardów i wymagań systemów ISO 9001:2008
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzaniu audytów wewnętrznych
  • zaangażowanie w wykonywaną prace
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie 3 - zmianowym
  • długotrwałą współprace z firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji