Pediatrzy, interniści, lekarze bez specjalizacji

Kompendium24

Gdańsk, pomorskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Centrum Medyczne Immuno Zdrowie

Specjalizacja: Bez specjalizacji, Pediatria

Centrum Medyczne Immuno Zdrowie w Gdańsku poszukuje
Lekarza rodzinnego, pediatry, internisty lub lekarza bez specjalizacji

Zakres obowiązków:
• realizacja wizyt domowych na terenie Trójmiasta i okolic

Oferujemy:
• pracę w rozwijającej się firmie
• atrakcyjne stawki
• samodzielne stanowisko pracy
• dobrą atmosferę pracy i przejrzyste warunki zatrudnienia

Wymagania niezbędne:
• prawo jazdy kategorii B
• łatwość nawiązywania dobrego kontaktu z pacjentami
• wysoka etyka zawodowa
• otwartość na nowe wyzwania
• dbałość o jakość wykonywanych czynności
• uczciwość i zaangażowanie w pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.