Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA PRACY

1. Planowanie form zajęć wspierająco – aktywizujących takich jak: treningi, zajęcia terapeutyczne, warsztatowe dla uczestników Domu,
2. Opracowywanie planów i celów oddziaływań psychopedagogicznych dostosowanych do stanu zdrowia psychicznego, problemów i potrzeb uczestników,
5. Przeprowadzanie zajęć i szkoleń z zakresu pedagogiki oraz popularyzowanie osiągnięć z tej dziedziny,
6. Prowadzenie pracy wspierająco – aktywizującej poprzez zastosowanie odpowiednich technik i form pedagogiki,
7. Ocenianie efektywności form terapii zajęciowej na funkcjonowanie uczestników,
8. Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i zajęć terapeutycznych w formie indywidualnej lub grupowej zgodnie z aktualną diagnozą uczestnika,

Wymagania

WYMAGANIA
1. wykształcenie wyższe pedagogiczne, lub artystyczne w zakresie sztuk plastycznych i technicznych ( z przygotowaniem pedagogicznym )
2. -co najmniej półroczny staż pracy na stanowisku związanym z osobami niepełnosprawnymi,
3. mile widziany ukończony kurs - integracji sensorycznej
4. wysoko rozwinięta odpowiedzialność i zasady etycznej pracy,
5. umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
6. umiejętność pracy w zespole,
7. dyspozycyjność,
8. zaangażowanie,

Prezentacja firmy

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia