Pedagog / Opiekun / Erzieher (m/k) z językiem niemieckim dla przedszkoli i żłobków

Goldenhand

Berlin, zagranica

Goldenhand
Niemiecka firma Internationaler Bund szuka osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Berlin

Niemiecka firma Internationaler Bund szuka osoby na stanowisko

Pedagog / Opiekun (m/k) z językiem niemieckim dla przedszkoli i żłobków

na terenie Niemiec w rejonie Berlina i Brandenburgii, rozpoczęcie pracy od zaraz, umowa niemiecka na czas nieokreślony.

W Niemczech liczymy 14.000 pracowników i jesteśmy największą organizacją usługową w obszarze pracy z młodzieżą, pracy społecznej i działalności edukacyjnej. Nasze motto przewodnie to "MenschSein stärken".

Zakres obowiązków

  • Towarzyszenie dzieciom w samodzielnej zabawie i nauce
  • Organizacja miejsca nauki, harmonogramu dnia i wspieranie rozwoju zespołu
  • Przeprowadzanie różnych aktywności i projektów tematycznych dla dzieci
  • Prowadzenie rozmów z rodzicami dotyczących rozwoju ich dziecka

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, otwartym i wspierającym się zespole
  • Intensywne wsparcie ze strony zespołu pracowników w początkowym okresie zatrudnienia
  • Różnorodne i indywidualne szkolenia oraz możliwość dokształcania
  • Wsparcie regionalnego specjalisty we wszelkich kwestiach pedagogicznych
  • Wynagrodzenie na podstawie zbiorowego układu pracy w oparciu o TVÖD SuE, jak i usługi dodatkowe, ulgi i premia roczna
  • Możliwość podjęcia pracy na cały lub pół etatu
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony i 30 dni urlopu w roku
  • Wsparcie kandydatów w procesie przyznania kwalifikacji na stanowisko „Erzieher/in”, wsparcie w relokacji oraz dodatkowe kursy języka niemieckiego
  • Możliwość korzystania z mieszkań pracowniczych na czas poszukiwania stałego mieszkania
  • Ukończone studia pedagogiczne, mile widziane kierunki związane z pedagogiką przedszkolną i wczesnoszkolną
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi
  • Umiejętność okazywania empatii i cierpliwości
  • Mile widziane osoby samodzielne, kreatywne i zorientowane na zespół
  • Otwartość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu i chęć podjęcia szkoleń językowych i dokształcających
Zachęcamy również osoby z niepełnosprawnością do składania swoich aplikacji.
Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i niemieckim.
Kontakt w przypadku pytań: Sabine Babiec-Jędrszczyk, 606 301 038