Opis stanowiska pracy

Promedis24 GmbH to innowacyjna i odnosząca sukcesy na rynku agencja zatrudnienia i doradztwa personalnego. Od 8 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze zdrowotnym i społecznym. Oferujemy indywidualnie dopasowane modele pracy w ramach zatrudnienia stałego i tymczasowego.

Możliwe miejsca pracy to: Berlin, Leipzig, Dresden, Hannover, Hamburg, Kiel, Lübeck, Düsseldorf, Köln, Dortmund, München, Nürnberg, Friedrichshafen i okolice.

Twoja nowa praca:

Zgodnie z Twoimi zawodowymi kwalifikacjami będziesz pracował/a w placówkach opiekuńczych i/lub doradczych dla dzieci, młodzieży i/lub dorosłych. Przy tym:

  • pracujesz z osobami z różnych grup wiekowych,o różnych potrzebach i ograniczeniach;
  • współpracujesz z różnymi specjalistami i instytucjami;
  • pomagasz swoim podopiecznym, wspólnie z nimi wypracowujesz rozwiązania;
  • dokumentujesz i kontrolujesz jakość swojej pracy przy pomocy dostępnych programów komputerowych;
  • wykorzystujesz metody dydaktyczne stosowane w danej placówce;
  • stoisz zawsze po stronie ludzi!

Twoja wiedza i Twoje talenty:

  • posiadasz wykształcenie jako wychowawca lub wykształcenie wyższe pedagogiczne, które jest uznawane w Niemczech;
  • posługujesz się językiem niemieckim na poziomie minimum B2;
  • wyróżnia Cię umiejętność pracy w zespole, a także odpowiedzialność, cierpliwość i empatia;
  • praca z ludźmi to Twoja pasja!

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • pensję wyższą niż przewiduje system taryfowy;
  • pracę na cały etat, pół etatu lub w niepełnym wymiarze godzin – Ty decydujesz!;
  • dodatek na dojazdy do pracy;
  • i jeszcze: wysoko wykwalifikowany zespół, który o każdej porze służy Ci pomocą!

Jeśli po przeczytaniu ogłoszenia pomyślałeś/aś: „tego właśnie szukałem/am“, to wykorzystaj tę szansę i aplikuj jeszcze dziś!

Skontaktuj się z nami mailowo, pisemnie lub telefonicznie – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Prezentacja firmy

Promedis24 GmbH to innowacyjna i odnosząca sukcesy na rynku agencja <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne