Payroll Specialist z j. angielskim i/lub niemieckim

TPA Poland

Poznań, wielkopolskie

TPA Poland
TPA to międzynarodowa i dynamicznie rozwijająca się grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej dla Klientów Pracodawcy,
  • śledzenie zmian w przepisach z dziedziny prawa pracy,
  • wystawianie niezbędnych zaświadczeń, sporządzanie list płac,
  • sporządzanie deklaracji ZUS i US,​sporządzenie deklaracji GUS i PFRON,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji z Klientami Pracodawcy,
  • prowadzenie korespondencji z organami i instytucjami państwowymi.

Oczekujemy:

  • minimum trzyletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • bardzo dobrej znajomości Płatnika oraz obsługi pakietu MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • rzetelności, odpowiedzialności, dokładności
  • umiejętności organizacji pracy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • udział w szkoleniach merytorycznych
  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy, wieczory planszówek, spotkania integracyjne
  • kafeterię benefitów, m. in. opiekę medyczną i pakiet sportowy
Kilka razy skinęłaś / skinąłeś głową?
Wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia!
Jeśli my też skinęliśmy kilka razy głową przeglądając Twoje CV
- skontaktujemy się z Tobą.