Payroll Data Analyst

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, Amerykańskiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów do nowego zespołu Payrollowego.

Jeżeli:

Posiadasz doświadczenie w obszarze Payrollu?

Znasz na poziomie bardzo dobrym język angielski?

Chciałbyś tworzyć oraz rozwijać się wraz z nowym zespołem?

Ta oferta jest dla ciebie, aplikuj już teraz!

Payroll Data AnalystMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Odpowiedzialność za gromadzenie, sprawdzanie, uzgadnianie oraz przetwarzanie płac,
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą w kontekście naliczania płac,
  • Współpraca z zespołem Finansowym,
  • Współpraca z działem kadr i finansów,
  • Odpowiadanie na zapytanie pracowników lub rozwiązywanie kryzysowych sytuacji z zewnętrznym dostawcą;

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w obszarze Payroll lub Kadr,
  • Lubisz pracę z dużą ilością danych,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość inne języka europejskiego;

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Udział w tworzeniu nowego zespołu;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.