PAYROLL ADMINISTRATOR/ PAYROLL SPECIALIST (Specjalista ds. wypłat pracowniczych)

Staff In sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza strategia opiera się na budowaniu kadry złożonej z pasjonatów, ludzi ambitnych i głodnych sukcesu, którzy pomogą nam przenieść te wszystkie wartości i technologie, które zapewniły tak wielki sukces naszej firmie w Wielkiej Brytanii, na teren Polski.

Wymagania

Nr ref PA/1014/WRO

Opis stanowiska pracy:
• Naliczanie i wypłata wynagrodzeń pracowników tymczasowych zatrudnionych w Anglii,
• Przygotowywanie i przekazywanie do zespołu płac danych w celu bieżącej realizacji wypłat,
• Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych,

Od kandydatów oczekujemy:

WARUNEK BEZWZGLĘDNY: BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MICROSOFT EXCEL ORAZ DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

• Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale kadr lub w firmie świadczącej usługi outsourcingu kadrowo-płacowego,
• Umiejętności analitycznego myślenia, sumienności, obowiązkowości,
• Biegłej obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel,
• Doświadczanie w zakresie programowania będzie dodatkowym atutem,
• Dobrej znajomości języka angielskiego.

Kandydatom oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• dobre wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Firma Staff In sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku i jest a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa