Pasjonat Sprzedawca-Doradca Klienta w sklepie z Odżywkami i Suplementami Diety

Activus

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko
SPRZEDAWCA, DORADCA KLIENTA
w sklepie z odżywkami i suplementami diety
Miejsce pracy : sklepy Activus w Poznaniu/Luboniu - miejsce pracy do uzgodnienia podczas rozmowy wstępnej. Lokalizację naszych sklepów znajdziesz pod adresem: www.activus-sport.pl

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony, wśród ludzi czujesz się jak ryba w wodzie, lubisz dużo mówić, ale też uważnie słuchać i doradzać ludziom; jeżeli pasjonujesz się suplementacją, sportem, zdrowym stylem życia to praca u nas będzie dla Ciebie przyjemnością.
UWAGA:
Nie wymagamy od Ciebie dyplomów wyższych uczelni, certyfikatów, szkoleń itp., ważniejsza jest dla nas Twoja pasja, doświadczenie związane z suplementami, treningiem i dietą; cenimy je bardziej niż wiedzę akademicką.
Oferujemy:
- Pracę na pół etatu lub pełen etat, czyli 80-90h/m-c lub 160-180 h/m-c
- Elastyczny grafik,
- Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia od zrealizowanej sprzedaży),
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Zniżki pracownicze na nasz asortyment.

Do głównych zadań należy:
- Aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów
- Doradztwo w zakresie suplementacji, diety, treningu,
- Dbanie o prawidłowy stan magazynowy i porządek w sklepie,
- Składanie zamówień
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- Prowadzenie fanpage, instagram, promowanie sklepu na portalach społecznościowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listu motywacyjnego – w jednym pliku)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Activus Stanisław Maćkowiak w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” „Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną (na email lub na telefon komórkowy) informacji o ofertach, zdarzeniach oraz komunikatach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Orientacji na klienta,
- Łatwość nawiązywania kontaktów,
- Wiedzy z zakresu suplementacji, diety, treningu,
- Umiejętności organizowania własnej pracy,
- Zaangażowania i inicjatywy w realizację założonych celów i zadań

Mile widziana :
- Umiejętności obsługi kasy/drukarki fiskalnej, terminala płatniczego,
- Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta,

Prezentacja firmy

ACTIVUS istnieje na rynku już ponad 10 lat. Kierujemy się założ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
bezterminowy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Sport / Rekreacja, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie