Opis stanowiska pracy

EDF to światowy lider na rynku energii elektrycznej obejmujący wszystkie obszary działalności: wytwarzanie (od energetyki atomowej, po energetykę odnawialną), dystrybucję, sprzedaż i handel. W Polsce jest obecny od 16 lat, ma 10% udziału w rynku energii elektrycznej i 15% udziału w rynku ciepła sieciowego w Polsce.
W związku z rozwojem struktury sprzedażowej Biznesowa,com Sp. z o.o. autoryzowany partner EDF Polska S.A., poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PARTNER- WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Opis stanowiska:
- Zadaniem Subagenta jest kontraktowanie Klientów na rzecz EDF Polska S.A. za pośrednictwem zespołu Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych,
- Aktywne pozyskiwanie, doradztwo w optymalizacji kosztów i sprzedaż energii elektrycznej dla klientów z sektora B2B,
- Realizowanie założeń minimalnych wynikających z zasad certyfikacji EDF Polska S.A.,
- Rozbudowa zespołu sprzedaży i rozwój kompetencji handlowych,
- Wsparcie merytoryczne i administracyjne dla podległych,
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
- Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości),
- Planowanie działań sprzedażowych zespołu oraz ich bieżące raportowanie.
Oferujemy:
- Umowę o współpracy
- Jasne zasady współpracy w oparciu o: profesjonalizm, uczciwość, elastyczność, lojalność,
- Atrakcyjne warunki wynagradzania
- Szeroki i konkurencyjny wachlarz ofertowy,
- Codzienne wsparcie merytoryczne, szkoleniowe i administracyjne (weryfikacja umów, obsługa komunikatów i systemu CRM).
- Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu - zapewniamy rozmowę opartą na dialogu.

Prezentacja firmy

Działamy na terenie całej Polski z sukcesami od 2009 roku. Wielol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca