Opis stanowiska pracy

Tomorrow Vision Polska to lider usług reklamy indoor w Polsce. Jako Partner wspólnie z nami jesteś w stanie budować prężnie rozwijający się produkt reklamowy.

Słyszałeś kiedyś o reklamie w windach? Może zastanawiałeś, by samemu otworzyć biznes w branży reklamowej? Teraz to nic prostszego! Nasza usługa zmienia detaliczny rynek reklamy dostosowując go bezpośrednio do potrzeb Klienta względem ceny, jak również lokalnego i geotargetowanego zasięgu.

Tomorrow Vision Polska to ok. 1500 Nośników Reklamowych w 11 miastach w Polsce. Ty też możesz stać się częścią naszej Sieci!

Szukamy Partnerów odpowiedzialnych za zarządzanie i sprzedaż w takich miastach jak:
1. Poznań
2. Białystok
3. Kraków
4. Katowice
5. Gdańsk
6. Lublin
7. Bydgoszcz
8. Zielona Góra
9. Gliwice
10. Jelenia Góra
11. Zabrze

Na czym polega praca?
1. sprzedaż powierzchni reklamowej (produkt LiftAdverts)
2. kompleksowe przeprowadzanie kampanii reklamowych
3. nadzór stanu technicznego Nośników Reklamowych
4. raportowanie wyników
5. praca koncepcyjna

Kogo szukamy?
1. masz co najmniej rok doświadczenia w sprzedaży bądź obsłudze Klienta
2. znasz się na rynku mediów reklamowych
3. umiesz przygotować i poprowadzić prezentację
4. wykazujesz inicjatywę
5. wykazujesz wysoką kulturę pracy
6. umiesz zorganizować swój czas pracy

Dodatkowe atuty to prawo jazdy kat. B i doświadczenie w sektorze B2B.

Co oferujemy?
1. dużą samodzielność działań połączoną z bezpośrednim wsparciem Centrali
2. powierzchnie reklamowe tworzące lokalną sieć Nośników Reklamowych
3. know-how
4. szkolenia sprzedażowe
5. wyposażenie w odpowiednie narzędzia systemowe oraz rzeczowe, pozwalające na prowadzenie własnej działalności sprzedaży usług reklamowych

Jeśli czujesz, że swój własny biznes „od zera” to dla Ciebie za duże ryzyko, nie masz idealnego pomysłu, jesteś samodzielny, jednak potrzebujesz wsparcia sprzedażowego, operacyjnego, know-how…, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!!

Prezentacja firmy

Tomorrow Vision formalnie to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management