Partner / Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Mięsne Czachorowski

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa, Płock, Sierpc, Płońsk, Włocławek, Sochaczew

Nasze oczekiwania:
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych
• Zaangażowanie i sumienność
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji produktu (wyroby mięsne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży będzie niewątpliwym atutem

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (zakłady przetwórstwa mięsnego, sklepy spożywcze, restauracje, firmy cateringowe…)
• Budowanie długofalowych relacji z klientami
• Prowadzenie negocjacji handlowych

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
• Szkolenie z zakresu produktu
• Atrakcyjny system prowizyjny
• Wsparcie operacyjne i sprzedażowe w codziennej pracy w terenie
• Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
• Materiały marketingowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Czachorowski to firma rodzinna założona w 2002 roku. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management