Partner Prowadzący Sklep Małpka Express

Małpka S.A.

Cały Śląsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

Małpka S.A. to spółka rozwijająca nową sieć sklepów convenience na terenie naszego kraju. Segment ten ma w Polsce bardzo duży potencjał na tle całego rynku detalicznego. Oferta dodatkowych usług niedostępna w innych sklepach tego formatu to niezaprzeczalna przewaga konkurencyjna marki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów z dziedziny handlu detalicznego, którzy zarządzają siecią oraz dynamicznemu przyrostowi lokalizacji, sieć ma szansę bardzo szybko wejść do grona liderów w sektorze handlu tradycyjnego.

W związku z tym poszukujemy:

Partnerów Prowadzących Sklep

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sosnowiec, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żywiec, Czeladź

Każdy może do Nas dołączyć!

NIE musisz mieć wkładu własnego

NIE ma opłaty licencyjnej

NIE musisz szukać lokalu

NIE płacisz nic za adaptację

NIE musisz mieć żadnego doświadczenia

My Cię wszystkiego nauczymy!

Przekonaj się ile oferujemy:

W pełni wyposażony oraz zatowarowany sklep w lokalizacji dokładnie przeanalizowanej przez Departament Ekspansji co, praktycznie eliminuje ryzyko niepowodzenia

Wsparcie techniczne – Help Desk dedykowany wyłącznie Partnerom Prowadzącym Sklep aktywny 7 dni w tygodniu

Wsparcie marketingowe – nieustannie organizowane akcje promocyjne, wydawany co miesiąc magazyn dla klientów sieci

Organizacja ciekawego eventu otwarciowego – szereg promocji przyciągających klientów do nowopowstałego sklepu

Profesjonalne szkolenia dla osób chcących przystąpić do współpracy oraz w kolejnym etapie dla kasjerów/sprzedawców

Opiekę Koordynatora Obszaru Sprzedaży, który w danym rejonie kontroluje nasze jednostki i w razie potrzeby służy pomocą

Jasne i przejrzyste reguły współpracy oraz partnerski system rozliczeń (gwarantowane wynagrodzenie)

Atrakcyjny system motywacyjny

Dlaczego Małpka Express?

- Innowacyjne rozwiązania jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, nie obawiamy się nowych, odważnych konceptów.

- Pomoc wykwalifikowanych specjalistów pracujących w Centrali.

- Starannie wyselekcjonowany asortyment.

- Wyjątkowe podejście do kwestii obsługi klienta.

Wymagania:

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • umiejętność kierowania zespołem

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie placówki handlowej zgodnie ze standardami sieci

Prezentacja firmy

Małpka S.A. to spółka rozwijająca nową sieć sklepów convenience n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie