Partner Kancelarii Finansowej

Superior Investment

90-418, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana jest do Doradców Finansowych, majątkowych lub osób chcących budować swój biznes wspólnie z doświadczonymi, wykształconymi i uczciwymi Partnerami.

Wymagania:

1. Chęć do funkcjonowania i pracy na warunkach biznesowych,

2. Wykształcenie wyższe,

3. Wysoka kultura osobista i uczciwość,

4. Własny portfel klientów z segmentu klientów Premium,

5. Wypracowane i efektywne standardy pracy

Wymagania

Wybranym kandydatom oferujemy:

1. Dostęp do pełnej infrastruktury firmy,
2. Uczciwy i długoterminowy system rozliczeń,
3. Możliwość posługiwania się marką o dobrej renomie na rynku

Prezentacja firmy

Powstanie Superior Investment jest efektem zmian dokonujących się na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość