Partner Handlowy / Przedstawiciel Handlowy

Hilltech M&S s.c

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

HILLTECH jesteśmy polską firmą, która posiada szereg rozwiązań płatniczych dostosowanych do potrzeb punktów usługowo handlowych na terenie całego kraju. Mamy sprawdzone rowiązania w wielu branżach i jednostkach administracji samorządowej. Zatrudniamy własnych programistów i oferujemy rozwiązania od płatności kartą do zaawansowanych integracji z systemami obecnymi już w punkcie sprzedaży. Dostarczamy infrastrukturę, terminale płatnicze, kasy automatyczne, opłatomaty dla banków i agentów rozliczeniowych.

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy na terenie całego kraju

Partnerów Handlowych / Przedstawicieli Handlowych

Narzędzia:

  • samochód
  • paliwo
  • telefon, laptop

Wynagrodzenie:

  • narzędzia
  • podstawa 2000 PLN
  • dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka nad obecnymi klientami

Produkty do sprzedaży:

  • terminale płatnicze
  • kasy samoobsługowe/opłatomaty
  • wpłatomaty kasjerskie
  • kasy oraz drukarki fiskalne
  • mobilne aplikacje płatnicze

Prezentacja firmy

Firma Hilltech powstała w 2006 r. Główna działalność firmy to obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi