Partner Handlowy / Przedstawiciel Handlowy

Hilltech M&S s.c

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

HILLTECH jesteśmy polską firmą, która posiada szereg rozwiązań płatniczych dostosowanych do potrzeb punktów usługowo handlowych na terenie całego kraju. Mamy sprawdzone rowiązania w wielu branżach i jednostkach administracji samorządowej.  Zatrudniamy własnych programistów i oferujemy rozwiązania od płatności kartą do zaawansowanych integracji z systemami obecnymi już w punkcie sprzedaży. Dostarczamy infrastrukturę, terminale płatnicze, kasy automatyczne, opłatomaty dla banków i agentów rozliczeniowych.

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy na terenie całego kraju

Partnerów Handlowych / Przedstawicieli Handlowych

Oczekiwania:

  • umiejętności komunikacyjne
  • znajomość rynku lokalnego
  • doświadczenie w sprzedaży usług do klientów biznesowych
  • doświadczenie w branży terminali płatniczych będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • możliwości sprzedaży nowatorskich rozwiązań na rynku polskim
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Jeśli umiesz sprzedawać i rozmawiać z firmami/urzędami zachęcamy do złożenia swojego CV.

Prezentacja firmy

Firma Hilltech powstała w 2006 r. Główna działalność firmy to obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Sprzedaż