Opis stanowiska pracy

HILLTECH jesteśmy polską firmą, która posiada szereg rozwiązań płatniczych dostosowanych do potrzeb punktów usługowo handlowych na terenie całego kraju. Mamy sprawdzone rozwiązania w wielu branżach i jednostkach administracji samorządowej. Zatrudniamy własnych programistów i oferujemy rozwiązania od płatności kartą do zaawansowanych integracji z systemami obecnymi już w punkcie sprzedaży. Dostarczamy infrastrukturę, terminale płatnicze, kasy automatyczne, opłatomaty dla banków i agentów rozliczeniowych.

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy

Partnerów Handlowych / Przedstawicieli Handlowych

Praca w jednym z województw:

- mazowieckim,

- kujawsko-pomorskim,

- zachodniopomorskim.

Narzędzia:

•samochód

•paliwo

•telefon, laptop

Wynagrodzenie:

•narzędzia

•wynagrodzenie podstawowe

•dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników

Obowiązki:

•pozyskiwanie nowych klientów

•opieka nad obecnymi klientami

Produkty do sprzedaży:

•terminale płatnicze

•kasy samoobsługowe/opłatomaty

•wpłatomaty kasjerskie

•kasy oraz drukarki fiskalne

•mobilne aplikacje płatnicze

Prezentacja firmy

Firma Hilltech powstała w 2006 r. Główna działalność firmy to obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management