Żabka Polska Sp. z o.o.

Partner ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Rzeszów

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 6000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Kluczowe zadania:

  • realizacja strategii firmy i założonych parametrów sprzedaży,
  • wsparcie Ajentów w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w sklepie Żabka,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży,
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości branży FMCG,
  • umiejętności budowania partnerskich i trwałych relacji z Ajentami,
  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży,
  • efektywności biznesowej i własnej,
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W trakcie współpracy oferujemy Tobie:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • perspektywę rozwoju zawodowego,
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe).