Partner ds. rozwoju zagranicznej franczyzy

ToP Secret

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lubisz pracę z ludźmi?

Chciałbyś rozwijać się w sprzedaży?

Sprawnie docierasz do nowych klientów franczyzowych?

Chcesz by miejscem Twojej pracy był cały świat?

Mamy idealne miejsce pracy dla Ciebie !

Wspólnie z nami będziesz rozwijać markę Top Secret poprzez:

 • wdrażanie nowoczesnych metod sprzedaży

• pozyskiwanie klientów z każdego miejsca na świecie

• budowanie i podtrzymywanie świetnych relacji z kontrahentami

• przesyłanie ofert handlowych i skuteczną kontraktację

• podpatrywanie działań konkurencji

• bieżącą analizę potrzeb i wymagań potencjalnych rynków

• analizę sprzedaży i raportowanie wyników pracy

• monitorowanie stanu należności klientów zagranicznych

• przygotowywanie i koordynacja wysyłek eksportowych

• wyjazdy służbowe

 Za swój wkład w rozwój firmy otrzymasz:

 • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

• kontakt ze światem mody w twórczej i przyjaznej atmosferze

• interesującą pracę w kreatywnym zespole

• perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

• niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

• pakiet benefitów, w tym zniżki na zakupy w sklepach firmowych

W pracy z nami pomoże ci:

 • doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu zagranicznych klientów franczyzowych

• łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

• umiejętność przygotowywania ciekawych ofert handlowych

• fachowe zdolności negocjacyjne

• bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

• chęć do zagranicznych wyjazdów służbowych

• prawo jazdy na samochód osobowy

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi