Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Partner ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • skuteczne pozyskiwanie kandydatów na stanowisko Ajenta,
  • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,
  • promowanie oferty współpracy na lokalnym rynku pod kątem pozyskania najlepszych kandydatów,
  • współpraca z Managerami ds. sprzedaży w ramach założonych celów,
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań.

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do poszukiwań bezpośrednich kandydatów na Ajentów,
  • znajomości metod i narzędzi rekrutacyjnych – mile widziana,
  • orientacji na wyniki,
  • inicjatywy,
  • umiejętności nawiązywania relacji,
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W trakcie współpracy oferujemy Tobie:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, karta DKV),
  • perspektywę rozwoju zawodowego,
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".