Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Partner ds. Ekspansji

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie lokalizacji pod sklepy spożywcze do 120 m2 powierzchni
  • kontakty z właścicielami, inwestorami w obrocie nieruchomościami i biurami pośrednictwa
  • weryfikacja stanów prawnych nieruchomości
  • negocjowanie warunków umowy najmu lokalu przed jej zawarciem
  • monitorowanie sytuacji i zmian zachodzących na rynku nieruchomości FMCG
  • kontrola poprawności procedur najmu

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości rynku nieruchomości
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • doświadczenia w pozyskiwaniu lokali handlowych
  • doświadczenia w prowadzeniu procedury najmu - od oceny lokalizacji do zawarcia umowy najmu i przejęcia lokalu
  • doświadczenia w zakresie oceny potencjału lokalizacji
  • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • znajomości topografii miast na obszarze wskazanym w ogłoszeniu (będzie dodatkowym atutem)
  • ambicji i wytrwałości - konsekwentnego dążenia do osiągania celów
  • dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności efektywnego zarządzania czasem
  • elastyczności w działaniu i umiejętność dostosowania do zmieniającego się otoczenia

Oferujemy:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premię uzależnioną od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".