Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Partnera Handlowego należeć będzie aktywne pozyskiwanie Klienta Indywidualnego oraz sprzedaż produktów oferowanych przez naszą firmę na terenie całej Polski.

Chcemy nawiązać współpracę z:

  • Firmami mającymi doświadczenie w sprzedaży usług Klientowi Indywidualnemu,
  • Zespołami handlowców pracującymi D2D, B2B, CC
  • Osobami gotowymi rozwijać swój biznes razem z nami

Wymagania

  • Posiadanie własnych struktur sprzedaży – forma tych struktur jest dowolna.
  • Własna działalność gospodarcza.
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwania Klientów Indywidualnych.
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w sprzedaży z rynków telekomunikacyjnych, energetycznych OFE, bankowych, telewizji kablowych i satelitarnych, itp.
  • Uczciwość w pozyskiwaniu klientów.
  • Realizacja miesięcznych celów sprzedażowych.
  • Wysoka motywacja do realizacji celów.

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z solidnym partnerem na rynku telekomunikacyjnym, gwarantującym rozwój biznesu.
  • Atrakcyjny systemy prowizyjne.
  • Szkolenia produktowe.
  • Wsparcie merytoryczne.

Prezentacja firmy

Telestrada S.A. jest stale rozwijającym się operatorem telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi