Partner biznesowy - Pośrednik/Agent w obrocie nieruchomościami

Centrum Nieruchomości Brokerzy24 s.c.

Poznań/Plewiska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Od dziś nie musisz martwić się o prowadzenie swojego biznesu, my zrobimy to za Ciebie, a Ty możesz skupić się na obsłudze klientów i zarabianiu większej ilości pieniędzy.

Poszukujemy pośredników i agentów z doświadczeniem zawodowym. Pracujesz już w branży nieruchomości i chcesz nawiązać współpracę z prężnym i dynamicznym zespołem, w którym każdy może się wiele od siebie nauczyć? Chcesz ograniczyć koszty swojej działalności, jednocześnie zyskując możliwość szerokiej promocji ofert i dotarcia do klientów. Proponujemy współpracę z doświadczonymi Pośrednikami, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę z zakresu nieruchomości.

Oferujemy:

- Reprezentacyjne biuro w czytelnym miejscu
- Dostęp do urządzeń i materiałów biurowych
- Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających efektywną sprzedaż (program do obsługi ofert, profesjonalna strona internetowa)
- Możliwość prezentacji ofert nieruchomości na kilkudziesięciu portalach branżowych
- Wizytówki i naklejki na samochód
- Partnerską atmosferę w pracy i codzienną współpracę

To wszystko w ramach niskiej miesięcznej opłaty stałej. Cała wypracowana przez Ciebie prowizja zostaje w Twojej kieszeni!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły, a my chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie w naszym biurze.

Prezentacja firmy

Centrum Brokerzy24 zrodziło się z pasji 3 osób związanych od lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena