Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Partnerem ENEA S.A. jednej z największych firm branży energetycznej działających na terenie RP. Nadrzędnym celem Naszej pracy jest wysoki poziom zadowolenia klientów oraz nawiązywanie z nimi długofalowych relacji. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy małych i średnich przedsiębiorców w zakresie redukcji kosztów energii elektrycznej. Intensywnie rozwijamy sieć naszej sprzedaży, co tworzy również szansę dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy Partnerów chcących rozwijać się w obszarze sprzedaży usług B2B. Ze swojej strony gwarantujemy wysokie i terminowo wypłacane prowizje, a także atrakcyjne stawki cenowe dla klientów. Jeżeli dobrze czujesz się w sprzedaży,  prowadzisz działalność (lub planujesz otworzyć) i akceptujesz wynagrodzenie oparte o  success fee to zapraszamy do złożenia swojej aplikacji.

Wymagania

Od Partnerów wymagamy:

- zaangażowania

- profesjonalizmu

- mobilności

- wysokiej kultury osobistej

- umiejętności sprzedażowych

Zapewniamy wstępne i cykliczne szkolenia branżowe oraz możliwość zamówienia spotkań z klientami umówionych przez nasze call center.

Proszę o umieszczenie w  cv następującej  klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm."

Prezentacja firmy

Jesteśmy Partnerem spółki ENEA S.A. jednej z największych firm branży e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi