Opis stanowiska pracy

24Energy Consulting Sp. z o.o.

Autoryzowany Partner HANDEN Sp. z o.o.

W związku z rozwojem ogólnopolskiej struktury sprzedażowej, poszukuje kandydatów na stanowisko Partnera Biznesowego ds. sprzedaży gazu.

Nawiążemy współpracę z koordynatorami posiadającymi grupy sprzedażowe oraz z osobami lub zespołami mającymi wiedzę jak funkcjonuje rynek sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

  • pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • umiejętność dopasowania oferty do potrzeb klienta,
  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • raportowanie prowadzonych działań.
  • uczciwość,
  • motywacja do zarabiania,
  • Nie oferujemy na start pseudoetatów z niską podstawą i marżą, skomplikowanych systemów rozliczeń.
  • Oferujemy współpracę w oparciu o działalność gospodarczą na umowie agencyjnej,
  • Nie wykluczamy możliwości zatrudnienia na etat po efektywnym okresie próbnym.
  • Nie wyposażamy w dodatkowe narzędzia pracy typu samochód, laptop, telefon a tym bardziej ich nie obiecujemy.
  • Oferujemy najlepsze na rynku ceny minimalne, wysoki udział w marży, najbardziej prosty jak to możliwe system rozliczeń.
  • Za każdą umowę zapłacimy na takich samych zasadach.

Jeśli uważnie przeczytałeś i nadal jesteś zainteresowany - aplikuj.

Prezentacja firmy

24Energy Consulting Sp. z o.o. <br/>Autoryzowany Partner HANDEN Sp. z o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta