Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Energii

SanFara Sp. z o. o

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie relacji oraz pozyskiwanie klientów
  • zawieranie umów na dostawy energii elektrycznej w całym kraju
  • przygotowywanie ofert, analiz i prognoz zmiany sprzedawcy energii elektrycznej
  • negocjowanie warunków współpracy, przygotowywanie kontraktów
  • długoterminowa obsługa pozyskanych odbiorców energii elektrycznej
  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedażową firmy

Oczekiwania:

  • preferujemy osoby oraz zespoły sprzedażowe z sektora energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego, ubezpieczeniowego
  • preferujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej poszukujące samodzielnej pracy z wynagrodzeniem w systemie prowizyjnym
  • oczekujemy wysokiej motywacji do realizacji celów sprzedażowych
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i kreatywność

Zapewniamy:

  • najprostszy system prowizyjny z najbardziej atrakcyjnymi warunkami finansowymi
  • system szkoleń produktowo-sprzedażowych
  • komfortowe warunki pracy i dochody na najwyższym europejskim poziomie
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, w młodym i dynamicznym zespole
  • wsparcie merytoryczne w procesie sprzedaży i obsługi Klienta
  • pomoc w przygotowywaniu analiz oraz prognoz dla klientów
  • wynagrodzenie prowizyjne wypłacamy natychmiast
  • przy wykonywanym planie sprzedażowym zapewniamy samochód służbowy Audi TT

Prezentacja firmy

Jesteśmy Partnerem firmy innogy Polska S.A., jednej z największyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management