Part-time teaching jobs for English / German / French / Spanish / Italian native speakers

Archer Szybka Nauka Języków s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ARCHER Language School in Krakow, established in 2005, is now looking for native speakers of English / German / French / Spanish to teach small groups (max 6 students) or individual adults using DIRECT Method. As we provide full training for the method, previous teaching experience is not essential , however general linguistic knowledge and language awareness are expected from candidates.

We offer :

- full methodological training and support

- part-time position: 5 - 15hs weekly depending on the language

- good hourly rate

- 50% discount on language courses (including Polish for foreigners)

- full medical insurance

- excellent work atmosphere in young, international environment

If you are interested, please email your curriculum together with hours of availability Monday to Friday 8am - 9pm or drop it off at 8 Plac Inwalidow in Krakow.

PLEASE NOTE WE ARE NO LONGER LOOKING FOR ITALIAN TEACHERS

Szkoła Językowa ARCHER z siedzibą przy Placu Inwalidów w Krakowie poszukuje native speakerów języka angielskiego / niemieckiego / francuskiego / hiszpańskiego do prowadzenia kursów językowych Metodą Bezpośrednią .

Zajęcia odbywają się w małych grupach, maksymalnie 6 osób lub w formie zajęć indywidualnych. Doświadczenie w uczeniu nie jest konieczne, oferujemy szkolenie metodyczne.Od kandydatów oczekujemy natomiast ogólnej wiedzy językowej i świadomości języka.

Oferujemy:

- Szkolenie z bezpośredniej metody w nauczaniu i wsparcie metodologiczne podczas prowadzenia kursu

- pracę w niepełnym wymiarze godzin (5-15h tygodniowo)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- bardzo dobrą atmosferę pracy

- 50% zniżki na kursy w szkole Archer ( również na kursy polskiego dla obcokrajowców)

- pełne ubezpieczenie

- doskonałą atmosferę pracy w młodym, międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji wraz z godzinami dyspozycyjności od poniedziałku do piątku 8-21 lu pozostawienie jej osobiście w siedzibie szkoły przy Placu Inwalidów 8/6 w Krakowie

UWAGA : STANOWISKO LEKTORA J. WŁOSKIEGO ZOSTAŁO JUŻ ZAJĘTE

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa ARCHER z siedzibą na Placu Inwalidów w Krakowie p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne