Opis stanowiska pracy

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:
Sprzątanie określonej liczby pokoi dla gości, łazienek, przedpokoi, korytarzy i pomieszczeń użytkowych i zaplecza według standardów czystości i higieny ustalonych przez hotel. Efektywne i szybkie zgłaszanie statusu przydzielonych do sprzątania pokoi. Zapewnienie bezpieczeństwa gości i ich mienia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Sprzątanie pokoi gości zgodnie z instrukcją. Wycieranie kurzy, odkurzanie i czyszczenie mebli , powierzchni, luster , okien podłóg i wszystkich elementów wyposażenia pokoi. Mycie i dezynfekowanie łazienki
• Gruntowne i dokładne odkurzanie całości dywanów/podłóg
• Uzupełnianie wszystkich produktów w pokoju gościa zgodnie ze standardami
• Uzupełnianie zużytych ręczników oraz produktów gości zgodnie z ustalonymi standardami
• Sprawdzanie zużycia minibarów
• Zapewnienie pełnej obsługi pokoi gości zgodnie z poleceniami , w oparciu o ustalone normy i metody działania
• Wykonywanie wszelkich dodatkowych poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelarstwie
• Wykształcenie minimum średnie
• Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
• Uczciwość zawodowa
• Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Metropolitan Boutique Hotel 4* położony w centrum Krakowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka