Pani do prowadzenia biura - język angielski konieczny (j.włoski mile widziany)

Tec Solution Polska

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Charakter pracy:

-Praca na pełny etat.

-Stacjonarne miejsce pracy.

-Praca w biurze i magazynie.

-Częste rozmowy telefoniczne.

-Czas pracy 8:00 – 16:00 możliwe nadgodziny.

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, pracując w międzynarodowej firmie.

-Szkolenie w siedzibie głównej firmy we Włoszech.

Wymagania

Od kandydatek oczekujemy:

-Znajomości jezyka angielskiego. (warunek konieczny).

-Znajomości jezyka włoskiego, ewentualnie hiszpańskiego z chęcia nauki języka włoskiego (mile widziana).

-Chęci nauki i przyswajania nowych wiadomości (warunek konieczny).

-Dobrej organizacji pracy.

-Znajomości podstawy obslugi komputera (pakiet biurowy).

-Prawa jazdy kat.B.

-Dobrej komunikacji personalnej koniecznej do rozmów z klientami i biurem we Włoszech.

Doświadczenie zawodowe niewymagane.

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim lub włoskim.

Prezentacja firmy

TEC SOLUTION POLSKA jest nowo powstałym oddziałem włoskiej firmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa