Palacz Kotłów Przemysłowych

Grupa Kapitałowa Iglotex

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PALACZ KOTŁÓW PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Grudziądz

Główne zadania na stanowisku:

  • nadzorowanie pracy kotłów w systemie zmianowym,
  • obsługa kotłów przemysłowych i urządzeń towarzyszących,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z obsługiwanymi urządzeniami.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku palacza (mile widziane) lub gotowość pozyskania wiedzy i doświadczenia w tym zakresie,
  • podstawowa wiedza w zakresie kotłów parowych i instalacji ciepłowniczej,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: Chłodnia Grudziądz Sp. z o.o., ul. Gen. Józefa Kustronia 13,86-300 Grudziądz.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna