Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
(wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr.491).

Jesteśmy obecni na rynku polskim od ponad 12 lat.
W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Czynności pomocnicze przy pakowaniu

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Obowiązki Osób zatrudnionych na powyższym stanowisku:

Etykietowanie kosmetyków,
Kompletowanie zestawów,
Pakowanie produktów,
Tworzenie zestawów promocyjnych,
Sprawdzanie jakości produktów,
Przepakowywanie zestawów,

Wymagania

Wymagania:

Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,
Gotowość do pracy w trybie 3 – zmianowym,
Dyspozycyjność,
Zdolności manualne; energiczność,
Sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,
Doświadczenie w pracy,
Dobry stan zdrowia,

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
Wymiar czasu pracy: pełny etat,
Warunki zatrudnienia: praca na podstawie umowy zlecenie regulowana przez ustawę
o pracy tymczasowej oraz kodeks pracy,
Stawkę godzinową: 11,00 zł/brutto (w dzień)

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości