Pakowanie syfonów z j. angielskim

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Axell Holandia sp. z o.o należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe
[nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę] poszukuje do pracy w Rijen, okolice Tilburga, osoby na stanowisko pakowacza.

Praca w firmie produkującej syfony nasycające wodę dwutlenkiem węgla.

Wymagania:

*komunikatywna znajomość j. angielskiego
* umiejętność pracy w grupie
* dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu z dnia na dzień

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji