Pakowanie stali - pracownik produkcji

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Dania, Hobro, zagranica

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dania, Hobro

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki dużych elementów stalowych w firmie produkującej konstrukcje stalowe pod budowę hal i mostów. Praca wg listy zamówień – gromadzenie większych i mniejszych elementów zgodnie z kolejnością podaną w dokumentach produkcyjnych. Obsługa Suwnic do 5 t z poziomu 0, od czasu do czasu obsługa ciągnika (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie 142,70 (dodatki zmianowe na II i III zmianie), zmiana popoludniowa z dodatkami około 162 ddk /h brutto, a nocna z dodatkami około 180 dkk/h brutto (obecnie wolna zmiana nocna)

• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.

• dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny

• opieka koordynatora

• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.

• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia)

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (możliwość długotrwałej współpracy, pierwszy kontrakt do 23.12.2018)

Oczekujemy:

• udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji,

• dyspozycyjności od zaraz,

• min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

• doświadczenia w obsłudze suwnic do 5 t z poziomu 0 – duży atut,

• min. podstawowej znajomości obsługi komputera,

• prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.