Pakowanie rożków do lodów - mile widziane pary - 12,97 euro brutto/h +dodatki zmianowe - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kuurne, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Kuurne, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pakowacz dla firmy zajmującej się produkcją rożków do lodów.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn zakładowych
  • pakowanie rożków do lodów w większe opakowania
  • przestrzeganie zasad bhp na stanowisku pracy

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • jesteś zorganizowany, wykazujesz się dokładnością i szybkością w działaniu
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim
  • chcesz pracować w systemie zmianowym
  • możesz wyjechać własnym samochodem do Belgii

Gwarantujemy:

  • długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (warunki polsko - belgijskie)
  • wynagrodzenie w wysokości 12,97 euro brutto/h i premie zmianowe (0,50 euro brutto/h za zmianę ranną, 0,56 euro brutto/h za zmianę popołudniową, 1,95 euro brutto/h za zmianę nocną)
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, opieki medycznej
  • dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto miesiąc, przy podwożeniu pracownika)
  • system poleceń (50 euro netto za polecenie pracownika, po przepracowaniu przez niego całego miesiąca)
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy