Pakowanie produktów spożywczych - lekka praca

Beetsma Sp. z o.o.

Łęgowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (nr rej. 5169) poszukuje kandydatek do pracy w magazynie spożywczym.

Miejsce pracy: Łęgowo (blisko Pruszcza Gdańskiego)

Zadania:

- przepakowywanie towaru
- segregacja
- przygotowanie paczek do wysyłki

Wymagania:

- książeczka Sanepid - warunek konieczny
- dyspozycyjność w godz. 8-16 od pon do pt
- chęci do pracy
- mile widziany status osoby uczącej się

Oferujemy:

- umowę zlecenie ze stawką godzinową
- pracę dodatkową na okres od kilku dni do kilku tygodni
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym
- lekką pracę magazynową dla każdego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Kontrola jakości