Pakowanie produktów - Niemcy

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Znasz komunikatywnie język niemiecki? Chcesz dobrze zarabiać w euro i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe na terenie Niemiec? Sprawdź naszą ofertę pracy przy zbieraniu zamówień w nowoczesnym magazynie bardzo znanej niemieckiej firmy!

Nr. ref. AP/T/16

Informacje o wakacie:
wynagrodzenie w euro
umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
zorganizowane zakwaterowanie i dojazd do pracy
pomoc polskiego koordynatora w miejscu pracy

Obowiązki:
zbieranie zamówień
sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
dokładność, umiejętność pracy w zespole
znajomość języka niemieckiego (zapewniamy materiały językowe pomagające nauczyć się słownictwa wymaganego w pracy)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.