pakowanie prezentów Bydgoszcz, ul. Toruńska

InterKadra Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

pakowanie produktów zakupionych przez klientów zgodnie z wytycznymi
dokonywanie adnotacji na paragonie oraz wpisu do ewidencji pakowania prezentów

Oferujemy:

ciekawą pracę przed Świętami
umowę cywilno-prawną podpisywaną z Interkadra
terminowe wynagrodzenie
bezpłatne szkolenie

Wymagania:

chęć do pracy

dyspozycyjność 04-06.12, 22-24.12 (w Wigilię do godz. 12:00)

zdolność manualne ("smykałka" do pakowania)

pozytywne nastawienie

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.