Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

PAKOWANIE PLASTIKOWYCH BUTELEK

Miejsce pracy: Holandia, Mijdrecht

Opis stanowiska pracy:
• dokręcanie nakrętek na butelki
• pakowanie gotowych butelek do kartonów
• proste prace przy linii produkcyjnej

Od kandydatów oczekujemy:
• dobrej znajomości języka angielskiego
• gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
• posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu będzie dodatkowym atutem
• motywacji do pracy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie 11,80 euro brutto na godzinę
• pracę w firmie, posiadającej oddziały na całym świecie oraz pozycję lidera w dziedzinie innowacji
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
• internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)
• atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.