Pakowanie paczek - praca stała - Łomianki - od 1000 zł na rękę

ImportEU s.c.

05-092 Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszą firmę do tej pory tworzyliśmy we dwóję – jesteśmy młodymi, energicznymi ludźmi z mnóstwem pomysłów, ale jak się okazuje zbyt małą ilością czasu na ich realizację. Potrzebujemy więc pomocy w rozwoju biznesu i dlatego zaczynamy zatrudniać pracowników. Ponieważ struktura naszej firmy będzie się dopiero kształtować, istnieją duże możliwości przyszłego awansu oraz wpływu zaufanych pracowników na kierunki, jakie działalność obierze. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, innowacje i świeże spojrzenie.

Czym więc się zajmujemy?

Prowadzimy sklepy internetowe z galanterią (torby, portfele, paski itp.) oraz z tkaninami (cięte z belki na metry). Branża e-commerce w Polsce stale się rozwija, dzięki czemu wiemy, że nasza firma będzie się piąć w górę.

Obecnie poszukujemy osoby, która POMOŻE NAM PAKOWAĆ PACZKI z zamówieniami. Paczek jest od około 1000 miesięcznie wzwyż. Proponujemy stawkę 1 zł/paczkę na rękę. Istnieje możliwość uzyskania premii np. w okresach zwiększonego ruchu lub wykazania się inicjatywą wykraczającą poza wykonywane zadanie.

Docelowo w zakres obowiązków będzie wchodzić zarządzanie całym magazynem i obsługa Klienta internetowego – wówczas forma zatrudnienia będzie stała na pełny etat.

Wymagania

SZUKAMY OSOBY DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY, która chce się rozwinąć i zająć odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się firmie.

Prosimy o aplikowanie tylko osoby, które szukają stałej pracy – nie szukamy osoby na miesiąc czy dwa, dlatego jeśli jesteś np. przyszłym studentem szukającym pracy na wakacje lub chcesz się gdzieś „zaczepić” zanim nie znajdziesz czegoś innego, nie jest to oferta dla Ciebie.

Magazyn firmy mieści się w Łomiankach w pobliżu Auchan. Dojazd z Warszawy jest bezproblemowy – my dojeżdżamy samochodem z Bielan; istnieje możliwość wspólnego dojazdu.

Czego oczekujemy od kandydatów?

- dyspozycyjność około 3-5 godzin dziennie od rana (czasem jest mniej paczek, wtedy dzień pracy znacznie się skraca)

- CHĘĆ PODJĘCIA STAŁEJ WSPÓŁPRACY
- sprawność fizyczna (belka tkaniny waży do ok.15 kg - przy pakowaniu paczek belki trzeba przenosić na stół do cięcia)
- spryt, pojętność oraz energiczność - ważne, żeby z pakowaniem przesyłek się nie ociągać, ponieważ kurierzy zabierają je o konkretnej godzinie
- dobra organizacja pracy
- samodzielność

- uczciwość

- pozytywne nastawienie do zwierząt – w firmie bywa czasem nasz kot.

Osoby zainteresowane na poważnie powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Będzie nam również miło, jeśli napiszesz coś więcej o sobie – na przykład jakie masz oczekiwania co do przyszłej pracy? Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić?

Prezentacja firmy

Jesteśmy sprawną i szybko rozwijającą się firmą. Prowadzimy prężnie dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwe uzyskanie premii
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce