Pakowanie mięsa - Atrakcyjne bonusy!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

!!!TYLKO TERAZ!!! Zacznij z nami pracę i zgarnij darmowy abonament Vodafone, który pozwoli Ci na darmowe rozmowy, pisanie SMSów i Internet 3GB wewnątrz Unii Europejskiej! Pamiętaj, aby zapytać naszego Rekrutera o warunki promocji!

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Dobrze trafiłeś! Oferta, którą czytasz dotyczy pakowania mięsa i ogólnych prac produkcyjnych dla Holenderskiej firmy zajmującej się obróbką mięsa. Ale niech nie przerażają Cię te słowa! Praca jest bardzo czysta i przyjemna jako, że wymieniony zakład dostaje gotowy produkt. Chcesz zwiedzić Amsterdam? Nie ma problemu! Prócz dobrego wynagrodzenia do bardzo dużych plusów tej oferty z pewnością należy bliskość do stolicy Holandii – Amsterdamu. Dzięki temu każdą wolną chwilę będziesz mógł poświęcić na zwiedzanie tego pięknego miasta. Ale to jeszcze nie wszystko! Każdy z pracowników raz w tygodniu dostaje 5 dużych paczek mięsa w prezencie od firmy – na co przeznaczysz zaoszczędzone pieniądze, to już tylko twój wybór!
Chcesz wyjechać ze swoją drugą połówką lub ze znajomymi? Dla nas to nie problem! Zorganizujemy dla was transport i zakwaterowanie tak, aby Was nie rozdzielać.

Opis stanowiska:

Pakowanie mięsa - Holandia
Nr. Ref. JD/HM/11/2015

- praca przy pakowaniu mięsa,
- kontrola linii produkcyjnej,
- bieżące prace związanie z produkcją.

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego,
- chęć i motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasza oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,
- zakwaterowanie: 87 euro/tydzień,
- ubezpieczenie: 76, 24 euro/miesiąc,
- oferujemy umowę o pracę tymczasową,
- zakład pracy w okolicy Amsterdamu,
- możliwe wyjazdy dla grup,
- każdy pracownik dostaję bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.