Pakowanie mięsa - Amsterdam - Atrakcyjne bonusy!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Dobrze trafiłeś! Pracuj w Amsterdamie przy pakowaniu produktów mięsnych! Jeżeli myślisz, że wiąże się to z typowym stereotypem pracy w rzeźni to jesteś w wielkim błędzie, ponieważ odpowiadając na tą ofertę będziesz pracował w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie, który jest w pełni zmechanizowany!

Opis stanowiska:
Pakowanie mięsa - Holandia
Nr. Ref. AP/HM/01/18

- praca przy pakowaniu mięsa,
- kontrola linii produkcyjnej,
- bieżące prace związanie z produkcją.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego,
- chęć i motywacja do pracy,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Nasza oferta:
- stabilne zatrudnienie,
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
- oferujemy umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
- polskojęzyczną opiekę w Holandii,
- tygodniowy system naliczania wynagrodzeń,
- dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy,
- dodatek za pracę w nadgodzinach,
- zakład pracy w okolicy Amsterdamu,
- każdy pracownik dostaję bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.