Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - miedzynarodowego dostawcy produktow z wegorza, lososia oraz owocow morza poszukujemy pracownikow do ukladania lososia na tackach.

Do zadan nalezec bedzie:

- ukladanie lososia na tackach

- praca przy linii produkcyjnej w dosc szybkim tempie

- wazenie, etykietowanie, kontrola jakosci

W zakladzie jest chlodno i wilgotno, wiec pracownik musi zadbac o ciepla odziez

Bardzo wazne jest przestrzeganie zasad BHP i higieny osobistej

Noszenie bizuterii, makijazu, sztucznych lub pomalowanych paznokci jest niedozwolone.

Wymagania

Motywacja do pracy!!!

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji