Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Żernikach, poszukujemy osób do pracy w zakresie prac manualnych polegających na pakowaniu kart SIM

pakowanie kart SIM

Nr ref.: 30426
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Żerniki

Zakres obowiązków:
  • proste prace manualne polegające na konfekcjonowaniu
  • pakowanie kart SIM

Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych przy konfekcji
  • gotowość do nauki
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość dłuższej współpracy
  • zlecenie w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku
  • przyjazne miejsce pracy, miła atmosfera, zgrany zespół
  • miejsce wykonywania zlecenia: Żerniki k/Poznania

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)