Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pakowanie kaczek

Miejsce pracy: Ermelo

Opis stanowiska pracy:

• praca w zakładzie zajmującym się ubojem i pakowaniem kaczek
• zawieszanie kaczek na haki
• pakowanie oraz etykietowanie produktów
• prace magazynowe (załadunek oraz przygotowywanie produktów do wysyłki)

Oferujemy:

• stawkę 9,52 euro brutto na godzinę
• atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł (pościel, karta startowa z numerem holenderskim, słowniczek polsko-holenderski)
• zakwaterowanie służbowe i ubezpieczenie zdrowotne
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
• wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie
• internetowy profil pracowników, który zawiera: wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin i poniesionych kosztów oraz wgląd do wszelkich dokumentów

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• dobrej kondycji fizycznej
• motywacji do pracy
• chęci podjęcia długoterminowej współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.