Pakowanie jajek/ Ede, Holandia

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Ede,, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Ede,

Opis stanowiska:

•Praca przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
•Pakowanie jajek zapakowanych w kartonowe wytłoczki
•Układanie jajek w wytłoczkach do większych kartonów
•Praca fizyczna (praca stojąca z częstym schylaniem się)

Oferujemy:

•Stawka godzinowa brutto 9,34 €
•Comiesięczne wypłaty na konto
•Transport sprawdzonymi przewoźnikami do Holandii
•Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
•Zakwaterowanie i opiekę polskich koordynatorów w Holandii
•Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
•Pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer SOFI
•Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
•Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:

•Pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko-holenderski)
•Internetowy profil pracowników, który zawiera: wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin i poniesionych kosztów oraz wgląd do wszelkich dokumentów

Wymagania:

•Mile widziane prawo jazdy
•Chęć do pracy fizycznej w szybkim tempie
•Motywacja i zaangażowanie w pracy
•Chęć do pracy w Holandii na dłuższy okres

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.