Pakowanie elektronarzędzi

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, zajmującej się dystrybucją elektronadzęci, poszukujemy Kandydatów do:

Prac magazynowych (pakowanie, rozładunek, kontrola jakości)

Rejon: Gliwice, woj. śląskie

Strefa Tulipan Park

Nr ref. DM/PM/11/2014/IP

Opis stanowiska pracy:

  • Pakowanie przesyłek,
  • Oklejanie kartonów z towarem,
  • Skanowanie,
  • Prace porządkowe,
  • Prace magazynowe.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.