Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU. Lokalizacja- Piorunów/k.Błonia –

OBOWIĄZKI:
-pakowanie czekoladek wysokiej jakości w temper 14-16 stopni
-praca przy stołach ( nie na produkcji )
-etykietowanie towaru
-przepakowywanie w mniejsze opakowania zbiorcze

OFERUJEMY:
-pracę na podstawie umowy zlecenie ze składkami ZUS
-stawka godzinowa 13 zł brutto + premia za obecność i wydajność, JEŚLI JESTEŚ STUDENTEM BĄDŹ UCZNIEM STAWKA OKOŁO 11 ZŁ DO RĘKI
-system pracy I ZMIANY ( 08-16 )
-praca od pon. –pt.( weekendy wolne )

WYMAGANIA:
- książeczka sanepid
-chęć podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka